Reoveepuhastid

Automatiseeritud reoveepuhastussüsteemid

Reovee puhastamine ja taaskasutamine kastmiseks, WC loputusveeks, pesu pesemiseks ja tehniliseks kasutamiseks

Koostöös SPACEDRIPiga oleme välja töötanud vähese hoolduvajadusega ja efektiivsed reoveepuhastid.

Andmeleht

null

Autonoomne kanalisatsioon
Autonoomne kanalisatsioon ja vesi kaugematesse või veepuudusega kohtadesse

Vee taaskasutus
Vee taaskasutus kastmiseks, tualeti loputamiseks ja pesu pesemiseks

Automatiseeritud süsteem
Digitaliseeritud, kompaktne, vähest hooldust vajav süsteem

Kulude optimeerimine
Hooldus- ja kasutuskulud vähenevad automatiseerimisega kuni 70%

reoveepuhasti

tehtud tööd

 

Adila reoveepuhasti

Reoveepuhastussüsteem 200 inimesele

Automaatne puhastussüsteem puhastab lokaalset reovett, mida taaskasutatakse niisutamiseks.

Adila Puhkekeskus korraldab arvukalt üritusi nagu pulmad, festivalid, laagrid ja muud pidustused. Veetarbimine erineb suuresti pidude perioodist ja nende vahele jäävast ajast, mil vee tarbimine langeb drastiliselt. Tavapärasel reoveesüsteemil on raskusi nii ekstreemselt ebaregulaarse reovee sissevooluga.

Adila asub ka looduslikuskaitsealal, karstikoobaste läheduses ja maa-aluse jõe peal, mis tähendab, et piirkond on väga tundlik igasuguse reostuse suhtes. Adila Puhkekeskus nõudis väga tõhusat veepuhastust, vähest toitainete ja puhta reovee väljavoolu.

Adila Puhkekeskuses on palju rohelust ja taimi, mis vajavad kuivadel suvepäevadel suures koguses kastmisvett. Puhastades reovett halliveeks lahendasime kaks mure korraga – looduskaitsealale reostust ei sattu ning kõik taimed savad põua ajal vajaliku kastmisvee.

 

 

 

Esna reoveepuhasti

Spacedripi reoveepuhasti vee taaskasutusega kastmiseks kuni 50 inimesele.

Esna mõis asub Kesk-Eestis keset looduskaitseala, mis on saastele väga tundlik keskkond. Esna mõis rajati 1623. aastal ning sellel on suur aed allika ja paisjärvega. Esna on ilus, rahulik ja rikkaliku ajalooga koht. Legendi järgi oli seal, kus praegu asub surnuaed, vanasti püha Hiis.

Suvel toimuvad mõisas laagrid, pulmad, kontserdid, etendused ning muud ettevõtmised ja üritused. Lisaks Esna mõisale on Spacedripi reoveepuhastus- ja taaskasutussüsteemiga ühendatud lähedal paiknevad tavamajapidamised.

Spacedripi süsteem tagab reovee puhastamise koos korduskasutusega. Puhastatud vett taaskasutatakse suures mõisapargis kastmiseks. Reoveepuhasti on täielikult automatiseeritud ning seda juhitakse 5 anduri ja tarkvaraga. Puhasti on töötanud 2 aastat probleemideta.

 

 

Pilguse reoveepuhasti

Spacedripi süsteem puhastab reovee taaskasutatavaks veeks kuni neljale inimesele. Puhastatud vett saab kasutada tehniliseks kasutamiseks ja kastmiseks.

Võrguühenduseta majad asuvad looduskaitsealal. Põhjavesi on tundlik reostusele ja välja lastav reovesi peab olema korralikult puhastatud.

 

 

Küsi pakkumist